گسترش ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با اعضای هیات علمی

پرفسور زمانیان بر گسترش ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با اعضای هیات علمی سازمان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی: پرفسور حسن زمانیان رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در ادامه بازدید از پژوهشکده‌های سازمان از پژوهشکده‌ برق و فناوری اطلاعات سازمان بازدید و در جلسه مشترک با اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشی شرکت کرد.

رئیس سازمان در این جلسه با بیان اینکه ارتباط شرکت‌های دانش بنیان با اعضای هیات علمی باید بسیار گسترده شود گفت: طرح‌های پژوهشی این شرکت‌ها باید با کمک و هدایت دانشمندان و اعضای هیات علمی سازمان انجام گیرد و این پتانسیل با حضور نیروی انسانی متعهد و توانمند در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران قابلیت اجرایی دارد.

ایشان در ادامه افزود: برای این موضوع نیز طرح‌های تشویقی برای شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته‌ایم.

پرفسور زمانیان در ادامه با تاکید بر لزوم انجام طرح‌های کلان در سازمان بیان داشت: همه ما باید تلاش کنیم فصل جدیدی در سازمان با تغییرات اساسی و توجه ویژه به امور تحقیقاتی بر اساس نیازهای کشور شکل دهیم و به این منظور انجمن حکیمان سازمان در سازمان شکل گرفته است.

وی درباره کارکرد این انجمن گفت:  این انجمن با حضور دانشمندان و صاحب نظران تشکیل شده است که در جهت تسریع در انجام امور پژوهشی و اتمام طرح‌های در حال انجام و هم‌چنین طراحی و انجام طرحهای کلان گفتگو و هم‌افزایی صورت خواهد پذیرفت.

در این جلسه دکتر شروین امیری  رئیس پژوهشکده گزارشی از وضعیت موجود پژوهشکده ارائه و اعضا نیز در رابطه با مسائل مربوط صحبت کردند.

کشور: آی پی شما: 3.235.140.84مرورگر شما: Unknown ?