چهارشنبه 26 تیر 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

برگزاري اولين نشست رؤساي مراکز رشد پژوهشگاه‎هاي تابعه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري

  • چهارشنبه 4 مهر 1397
  • 997

اولين نشست رؤساي مراکز رشد پژوهشگاه‎هاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی:  اولين نشست رؤساي مراکز رشد پژوهشگاه‎هاي تابعه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با حضور دکتر مهدی نکومنش رییس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران امروز چهارشنبه 04/07/1397 در سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران برگزار شد.
در این نشست دکتر فیروزمند رییس مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران هدف از این نشست را هم‎افزایی و تبادل تجربه برای بهبود فرایند برنامه‏‎ها و اهداف مراکز رشد دانست. ایشان هم‎چنین  مرکز رشد واحدهای فناور سازمان و فعالیت‎های آن را برای اعضای نشست معرفی کردند.
در ادامه نشست دکتر نکومنش ضمن تشکر از مسولین سازمان بابت میزبانی اولین نشست رؤساي مراکز رشد پژوهشگاه‎هاي تابعه وزارت علوم اظهار داشت که مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران فراتر از یک مرکز رشد در حال فعالیت است.
ایشان همچنین با بیان اینکه: این جلسات هم‎افزایی به صورت منظم باید در لایه‎های پژوهشگاه‎ها اتفاق بیافتد و نتایج آن باعث توسعه پژوهش و در نتیجه پیشرفت کشور  باشد.
در ادامه این نشست اعضا از شرکت‎های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران بازدید و از نزدیک با فعالیت‎های آنها آشنا شدند.
 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27