سه شنبه 28 خرداد 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش:

بازديد معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران انجام شد

  • جمعه 30 آذر 1397
  • 1566

دکتر سورنا ستاري در بازديد از سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران با توانمندي‎هاي اين سازمان در حوزه‎هاي مختلف آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی : دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان صبح امروز (شنبه 1 دی ماه)  در بازديد از سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران، با توانمندي‎هاي اين سازمان در حوزه‎هاي مختلف آشنا شد. 
 در این دیدار دکتر ستاری به همراه دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران از شرکت‎های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور و همچنین پژوهشکده فناوری‎های شیمیایی بازدید و از نزدیک با توانمندی‎ها و تولیدات این شرکت‎ها و پژوهشکده آشنا شد.
ایشان ضمن ابراز خوشنودی از این دیدار، هم‎چنین ابراز امیدواری کرد که اهداف مدنظر سازمان هرچه زودتر در حوزه‎های مختلف محقق گردد و معاونت علمی ریاست جمهوری نیز در این مسیر حمایت‎های لازم را انجام خواهد داد.قابل ذکر است دکتر ستاری در این دیدار از شرکت‎های سرو هيدروليک پويا (فعال در حوزه تولید شيرهاي سلونوئيدي مبتني بر استانداردهاي هوايي)، شرکت ارتباطات موج بر شهاب (طراحي و ساخت رادار نفوذ در زمين)، شرکت بکرپارت خاورميانه (ساخت راديو VHF راديويي) شرکت نيکا کمپرسور (طراحي وساخت قطعات کمپرسورهاي رفت و برگشتي) شرکت امين آسيافناورپارس (طراحي و ساخت آسياب گلوله اي سياره ) شرکت هوشمند نمايه افراز (طراخي و توليد سيستم پرتال ثبت تخلف سرعت ليزري) بازدید کرد.
سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران در طول نزدیک به چهار دهه فعاليت در عرصه علم و فناوري نقش مؤثري در تحقق برنامه‌ها و سياست‌هاي كلان ملي داشته است. هدايت و حمايت از پژوهشگران، نوآوران و مبتكران مهمترين ارزش بنيادين و مبنـاي تاسيس سازمان مي‌باشد كه در طي زمان بر گستره و تنوع حمايت‌ها افزوده گرديده و شكل و قالب بزرگتر و متنوع‌تري به خود گرفته است به گونه‌اي كه امروز سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران حيطه وسيعي از فعاليت‌هاي پژوهشي و فناوري را در عرصه‌هاي مختلف اجرايي و حمايتي پوشش مي‌دهد.

# در گالری تصاویر سایت سازمان گزارش تصویری را می‎توان دید.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27