پنجشنبه 1 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش:

از پژوهش‎گران برتر سازمان تقدير شد

  • جمعه 30 آذر 1397
  • 1026

در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش با حضور مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح از پژوهش‎گران برتر سازمان تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی: در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش امروز صبح (یکشنبه) در محل سالن ابوریحان سازمان با حضور سردار حسین دهقان مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح و علیرضا عشوری رییس سازمان از پژوهش‎گران برتر، اعضاي هيئت علمي ارتقا يافته و بازنشستگان سازمان در سال جاری تقدير شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر عشوری ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک هفته پژوهش، برای اعضای خانواده سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه مراسم دکتر دهقان وزیر سابق دفاع و مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح ضمن بیان اینکه سازمان فرزند انقلاب می‎باشد و باید به سازمان به عنوان یک نهاد ملی و بین‎المللی نگاه و توجه شود ادامه داد: همه ما باید به یک فهم مشترک در توسعه فناوری و در نهایت تجاری سازی برسیم و این سازمان در سطح ملی می‎تواند این کار را به صورت استاندارد انجام دهد.
در ادامه این مراسم از پژوهشگران برتر،  اعضاي هيئت علمي ارتقا يافته و بازنشستگان سازمان در سال جاری با لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.
هم‎چنین در پایان مراسم دکتر الیاسی معاون توسعه فناوری سازمان،
گزارشی از عملکرد معاونت توسعه فناوری ارایه کرد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27