پنجشنبه 6 تیر 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

با حضور غرفه سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران:

نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار افتتاح شد

  • سه شنبه 4 دی 1397
  • 885

نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار با حضورمعاون علمي‌ و فناوري رييس‌ جمهور و وزير علوم آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی: نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمي‌ و فناوري رييس‌ جمهور و منصور غلامی وزير علوم، تحقیات و فناوی و دکتر علیرضا عشوری رییس سازمان روز دوشنبه 3 دی ماه آغاز به کار کرد.
 غرفه سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران با هدف تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در تولید علم و فناوری و تحقق اقتصاد دانش بنیان و همچنین حمایت از توسعه فناوری در سالن 6 غرفه شماره 7 با حضور دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم هم‎زمان با این نمایشگاه افتتاح شد.
در این غرفه پژوهشکده‌‎های سازمان، آزمایشگاه‎های مرجع سازمان، دفتر کاراموزی، دفتر مالکیت فکری و تجاری سازی و هم‎چنین موزه گل‎سنگ‎ها، دستاوردها و خدمات فناورانه خود را ارایه می‎کنند.
علاوه بر حوزهای مختلف سازمان، شرکت‎های مستقر در مرکز رشد فناور سازمان نیز به صورت فعال در غرفه سازمان حضور دارند.
قابل ذکر است به نقل از دکتر برومند در نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار، تعداد مراکز حاضر ۱۹۹ مرکز است که از این تعداد سهم دانشگاه ها ۵۱، پژوهشگاه ها ۱۵، پارک‎های علم و فناوری ۴۰، مراکز رشد ۷ و موسسات تحقیقاتی ۱۴ مرکز است.
این نمایشگاه از ۳ تا ۶ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27