سه شنبه 28 خرداد 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

با اعلام دبيرخانه ستاد ملي هفته پژوهش و فناوري:

غرفه سازمان با عنوان غرفه برتر معرفي شد

  • شنبه 8 دی 1397
  • 684

همزمان با آخرين روز نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار؛ غرفه هاي برتر اين نمايشگاه معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی: با اعلام دبيرخانه ستاد ملی هفته پژوهش و فناوري، غرفه سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران در میان غرفه‎های برتر معرفي شد.
غرفه‎های سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران و هم‎چنین دانشگاه‎های تهران، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت ایران، جامع علمی و کاربردی، شهید بهشتی، فنی و حرفه ای، سیستان و بلوچستان، بیرجند و یزد، پارک علم و فناوری مرکزی و پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، پژوهشگاه فضایی ایران و پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان غرفه برتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی، انجمن تحقیق و توسعه معادن، تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرکت صنایع غذایی گلها، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، صنایع گلدیران، ذوب آهن اصفهان، شرکت ملی گاز، هلدینگ آواپزشک، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره کل تجهیزات پزشکی، بومی سازی قطعات، صندوق نوآوری و شکوفائی و شرکت پالایش نفت اصفهان، دیگر غرفه‎های برتر این دوره از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار هستند.
سطح فناوری، تعامل و توانمندی غرفه در ارائه ویژگی محصولات خود، حضور مسئولان در غرفه و استقبال بازدیدکنندگان از شاخص های انتخاب غرفه برتر در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار می‎باشد.

هم‎چنین در این نمایشگاه با اهدای لوحی از طرف ستاد هفته پژوهش از مشارکت و حضور فعال سازمان در ارائه دستاوردهای فناورانه از نظر کمی و کیفی، پاسخگویی و نیز انعقاد توافقنامه‎های تخصیص یارانه تجاری‎سازی فناوری، برگزاری کارگاه‎های آموزشی حین برپایی نمایشگاه، بر اساس شاخص‎ها و استانداردهای تعریف شده ستاد هفته پژوهش به سازمان اهدا شد.
             

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27