پنجشنبه 6 تیر 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

پيام رئيس سازمان به مناسبت بزرگداشت سالروز 9 دي

  • یکشنبه 9 دی 1397
  • 1032

دکتر عليرضا عشوري به مناسبت بزرگداشت سالروز 9 دي پيامي صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی: دکتر عليرضا عشوري رییس سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران به مناسبت بزرگداشت سالروز 9 دي پيامي به شرح زیر صادر کرد. 

"نهم دیماه، روز بصیرت و میثاق امت با انقلاب و ولایت گرامی باد.

نهم دی، سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می‌شود.

نُهم دی، روز بصیرت، وحدت، ولایت‌مداری، دیانت، بصیرت، دشمن‌شناسی، تکلیف‌گرایی و عملِ به هنگام مردم فهیم، متدین و زمان شناس ایران اسلامی است.

در این روز سرنوشت‌ساز، مردم ایران با حضور خودجوش، رذیلانه‌ترین فتنه آمریکایی- صهیونیستی را ناکام گذاشتند و ثابت کردند که اگر همه قدرت‌های مالی و سیاسی جهان در برابر نظام اسلامی بایستند، این نظام قادر است سلحشورانه آنان را شکست دهد.

بی‌شک نقش بی‌بدیل رهبر فرزانه انقلاب در این همایش عظیم مردمی بر هیچ کس پوشیده نیست. لذا بجاست که فرمایشات گهربار سکان‌دار کشتی انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم که: « باید بدانیم که هر توطئه‌ای را دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی زمینه‌چینی کند، این مردم به توفیق الهی آن توطئه را خنثی می کنند. منتها توجه داشته باشید؛ باید تقوا پیشه کنیم. آنچه ما را قوی می کند، تقواست؛ آنچه ما را آسیب‌ناپذیر می کند، تقواست؛ آنچه ما را به ادامه‌ این راه تا رسیدن به اهداف عالیه امیدوار می‌کند، تقواست و این مسئولیت و تکلیف همه ماست."

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27