چهارشنبه 30 مرداد 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

در نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري صورت گرفت؛

رونمايي از طرح فناورانه " کشنده ويلچر برقي اسب"

  • سه شنبه 11 دی 1397
  • 945

همزمان با برپايي نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار ملي و ششمين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران، طرح فناورانه " کشنده ويلچر برقي اسب" رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومی: همزمان با برپايي نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار ملي و ششمين نمايشگاه تجهيزات و مواد آزمايشگاهي ساخت ايران، طرح فناورانه شرکت فهم الكترونيك از واحدهاي فناور مستقر در مركز رشد سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران با عنوان "کشنده ويلچر برقي اسب" با حضور دکتر فتح‌الله امی رئیس پژوهشگاه هوافضا رونمايي شد.

آقای مهندس فرهاد فتوره چي، مدیر عامل فهم الكترونيك و مبتکر این طرح در معرفی این طرح گفت: کاربرد محصول در حوزه تجهیزات پزشکی و توانبخشی است که به سادگی به هر نوع ویلچر عادی (غیر برقی) متصل شده و آنرا تبدیل به ویلچر برقی با قابلیت‎های منحصر و متفاوت از سایر ویلچرهای برقی می‎کند.  سرعت ماکزیمم این محصول تا 25 کیلومتر بر ساعت، 50 کیلومتر طی مسافت با یکبار شارژ و قابلیت حمل با خودرو سواری از دیگر خصوصیات این محصول می‌باشد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27